O nas

Endurance
ma już ponad
14 lat

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Lavazza w Polsce. To najbardziej znana włoska kawa. Lavazza od ponad 125 lat słynie z łączenia tradycji i innowacyjności. Oferujemy oprócz kawy urządzenia biurowe, gastronomiczne, dla operatorów vendingu, dla domu a także akcesoria i materiały reklamowe. Dodatkowo mamy w sprzedaży najwyższej jakości włoskie produkty firmy Ristora dedykowane do urządzeń automatycznych: mleko, czekolada, herbata itp.

Zapewniamy kawę i rozwiązania systemowe dla biznesu bo wierzymy, że kawa w biznesie ma ogromne znaczenie. Pracujemy na rynkach Office Coffee Service, Vending oraz HORECA. Od 2006 roku jesteśmy stale związani z marką Lavazza i skutecznie rozwijamy polski rynek zapewniając dostawy do wielu firm na poziomie hurtowym oraz specjalistycznym.

Jako pierwsi dostarczamy naszym klientom najbardziej innowacyjne rozwiązania. Najnowszy, wyjątkowy system kawy dla biur i firm usługowych Lavazza Firma to najciekawsze i najwygodniejsze rozwiązanie wg opinii wielu naszych klientów. Warto wspomnieć, że urządzenia Lavazza Firma zostały docenione za oryginalność i design otrzymując prestiżową nagrodę Red Dot Design Award. Użyczenia ekspresów w systemie abonamentowym jest najpopularniejsze. Dla gastronomii i vendingu mamy nowe urządzenia i mieszanki kaw Lavazza BLUE.

Nasi Klienci to przede wszystkim właściciele biur, salonów kategorii „zdrowie i uroda”, punktów usługowych czy lokali gastronomicznych, hoteli, miejsc odpoczynku oraz punktów handlowych. Dysponujemy własnym magazynem części zamiennych, akcesoriów, materiałów reklamowych oraz materiałów wsparcia sprzedaży. Zapewniamy wsparcie marketingowe i szkolenia. Zapraszamy do kontaktu.

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.