Kariera

ENDURANCE
TO WYTRWAŁOŚĆ

W drodze do osiągnięcia postawionych celów, w chęci bycia najlepszym w swojej branży, w dostarczaniu tylko dobrej jakości produktów i rozwiązań, w bezustannym utrzymywaniu wysokiego poziomu usług.

Nazwa firmy ma dla nas duże znaczenie. Wyznacza nasz kierunek już od ponad 14 lat. Cenimy sobie ludzi, którzy wyznają podobne wartości, mają w życiu cele i nie boją się do nich dążyć. Pracownicy to podstawa każdego biznesu. Doskonale o tym wiemy.

Zapewniamy dla hoteli, restauracji, kawiarni oraz dla dystrybutorów i operatorów wsparcie techniczne włącznie z przyjazdem naszych Techników, także doradztwo i szkolenia serwisowe.

Poznaj nasz
zespół

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Doradca ds. Sprzedaży i Serwisu
Różne regiony Polski

MIEJSCE PRACY:

Wybrane regiony Polski

TEREN DZIAŁANIA:

Województwo lub dwa

MAMY DLA CIEBIE TAKIE ZADANIA:

- Poszukiwanie klientów biznesowych i rozwój relacji
- Prezentacje sprzętu i oferty w terenie
- Testy i pokazy u Klientów
- Rozwój umiejętności i kompetencji

JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ, KTÓRA MA:

- Motywację i chęć do pracy w sprzedaży
- Umiejętność szybkiego nawiązywania relacji
- Chęć uczenia się i gotowość do pracy w terenie
- Prawo jazdy kategorii B

MILE WIDZIANE BĘDZIE:

- Doświadczenie w sprzedaży
- Umiejętność obsługi komputera i analizy danych
- Ciekawość świata i wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

- Ponadprzeciętne wynagrodzenie podstawowe
- Dodatkowe premie i prowizje za pozyskanych Klientów
- Stałą, ciekawą pracę ze znaną marką w interesującej kategorii rynku
- Szkolenia wprowadzające i pakiet rozwojowych szkoleń biznesowych
- Stabilne warunki zatrudnienia w młodym, zgranym zespole
- Elastyczne godziny i zadaniowy system pracy
- Służbowy samochód osobowy (5drzwi), laptop, smartfon itp.
- Służbowy ekspres w domu i przydział kawy dla rodziny
- Imprezy dla pracowników
- Możliwość realizacji własnych pomysłów
- Współpracę nawet w oparciu o własną działalność

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Przyślij CV na adres: biuro@endurance.net.pl

Więcej informacji na temat naszej firmy można uzyskać na naszej stronie internetowej www.endurance.net.pl.

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem.

Prosimy o zamieszczenie w treści CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Serwisant / Technik Serwisu
Częstochowa / Trójmiasto / Szczecin

Polska

MAMY DLA CIEBIE TAKĄ PRACĘ:

- Kontrola systemowa sprzętu w terenie
- Rozwiązywanie problemów technicznych urządzeń
- Techniczne konsultacje telefoniczne
- Prowadzenie prac serwisowych i przeglądów okresowych urządzeń
- Zarządzanie zapasem części zamiennych w magazynie

- Wykształcenie techniczne
- Znajomość budowy urządzeń elektrycznych i hydraulicznych
- Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (czytanie dokumentacji technicznej)
- Umiejętność samodzielnego działania i chęć uczenia się
- Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy także w terenie

- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Wykształcenie kierunkowe elektryczne lub pokrewne
- Pomysłowość, nieszablonowe myślenie
- Ciekawość świata, wiedza ogólna, kultura osobista

OFERUJEMY:

- Stałą pracę na umowę w młodym, zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
- Samochód służbowy do pracy w terenie, smartfon itp
- Szkolenia wprowadzające i pełne wsparcie doświadczonych kolegów
- Sprzęt i deputaty produktów do prywatnego wykorzystania

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.