Aktualności

18/10/2022
Nowa realizacja - Dworzec Główny w Gdyni

Nie ma to jak pobudzająca kawa w czasie podróży! Z przyjemnością prezentujemy kolejną realizację, tym razem w Gdyni. Na Dworcu Głównym podróżni mogą korzystać z atrakcyjnych, prostych w obsłudze maszyn vendingowych Lavazza.  

Obsługą automatów zajmuje się nasz partner biznesowy firma Expresso Hoyer.Przestrzenie publiczne wymagają rozwiązań kawowych, które będą przede wszystkim niezawodne! W Endurance stawiamy na najwyższą jakość zarówno w kwestii produktów końcowych, jak i samej obsługi biznesowej. Ta filozofia przekłada się na zaufanie ze strony klientów oraz umożliwia nam ciągły rozwój.

Serdecznie zachęcamy do współpracy wszystkich, którzy poszukują kawowych rozwiązań vendingowych w swoim biznesie, niezależnie czy są to miejsca publiczne czy obiekty firmowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, sieci sprawdzonych partnerów w całej Polsce oraz bezpośredniej współpracy z włoskim producentem Lavazza, dopasujemy ofertę do konkretnych potrzeb i oczekiwań klienta.

Jeśli chcesz zapytać o indywiudalną ofertę dla swojej firmy, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

< Powrót

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.