Aktualności

10/10/2022
Szkolenie Twardych Negocjacji dla handlowców Endurance – relacja

W Endurance dużą wagę przywiązujemy do rozwijania kwalifikacji naszych pracowników, dzięki czemu możemy wspólnie osiągać wyznaczone cele biznesowe. W ostatnim czasie handlowcy z naszej firmy mieli okazję doskonalić umiejętności w zakresie twardych negocjacji.


Podczas 2-dniowego szkolenia uczestnicy poznali style negocjacji, główne błędy w obszarze negocjacji, kluczowe zasady negocjacji oraz techniki odpowiedzi na obiekcje, zastrzeżenia i wymówki.

Szkolenie trwało łącznie 14 godzin! Swoimi doświadczeniami i wiedzą podzielili się z nami wykwalifikowani szkoleniowcy: Adam Szaran oraz Roman Kawszyn. Nieoceniona była też obecność oraz pomoc w rozróżnianiu technik negocjacji przez aktora Pawła Burczyka. Scenki, odgrywanie ról klient-handlowiec pozwoliły na ćwiczenie w praktyce danych technik negocjacyjnych.

To było dla nas bardzo rozwijające doświadczenie, a informacje i praktyki ze szkolenia pomogą naszym pracownikom w lepszej i efektywniejszej komunikacji z klientami oraz partnerami w biznesie.

< Powrót

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.