Aktualności

16/9/2022
Kawa Lavazza Firma na spotkaniu Skra Business Ladies Team

Kawa Lavazza Firma na spotkaniu Skra Business Ladies Team.

Spotkania networkingowe to doskonała okazja, aby porozmawiać o biznesie przy filiżance pobudzającej kawy. Cieszymy się, że uczestniczki Skra Business Ladies Team zaufały rozwiązaniu Lavazza Firma! Dzięki różnorodnym mieszankom oraz łatwemu w obsłudze systemowi przygotowywania kawy, każda z pań mogła wybrać taką kawę, jaką lubi najbardziej - espresso, americano, latte macchiato, cappuccino. Ekspres Lavazza Firma Inovy & Milk jest zaopatrzony w funkcję spieniania świeżego mleka. Wystarczy jeden przycisk, aby przygotować kawę, jak z kawiarni, nie będąc profesjonalnym baristą.

Spotkaniu Skra Business Ladies Team towarzyszyły też dodatkowe atrakcje, w tym strefa z grami, gdzie mamy z dziećmi mogły poznać fantastyczne gry planszowe dla całej rodziny oraz słodki kącik z pysznościami od lokalnej firmy Cukiernia na czasie. Spotkanie miało miejsce w klimatycznej Piwiarni w Częstochowie.

Trzymamy kciuki za sukcesy biznesowe Skra Business Ladies Team i gorąco zachęcamy do odkrywania innowacyjnych rozwiązań Lavazza dedykowanych firmom.

< Powrót

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.