Aktualności

13/9/2022
Kawa Lavazza od morza do Tatr - relacja z wakacyjnej trasy!

Kawa Lavazza w Polsce - trasa wakacyjna.

Podczas tegorocznych wakacji na naszych kanałach społecznościowych co tydzień prezentowaliśmy warte odwiedzenia miejsca, w których każdy może się napić pobudzającego espresso czy delikatnego cappuccino Lavazza. Wraz z naszymi partnerami biznesowymi dbamy o najwyższa jakość produktów i usług. Szeroka oferta rozwiązań kawowych, pełne wsparcie na każdym etapie współpracy oraz elastyczność pozwalają nam dostosować standardowe rozwiązania włoskiego producenta do indywidualnych oczekiwań w zależności od miejsca i przeznaczenia systemów Lavazza. Sprawdź, gdzie byliśmy i zainspiruj się!

Kawa Lavazza – Beach bar (Poznań i Wrocław)

Wakacje zachęcają do korzystania z miejskich plaż stworzonych do wypoczynku i relaksu. Cieszymy się, że mieszkańcy największych polskich miast mają możliwość delektowania się kawą Lavazza podczas słonecznych dni w HotSpot Beach Bar we Wrocławiu oraz Stary Port Beach Bar w Poznaniu. W obu miejscach barmani korzystają z najnowocześniejszego rozwiązania Lavazza Firma. System pozwala na przygotowanie m.in. idealnego espresso, americano, latte macchiato czy cappuccino za pomocą jednego przycisku! Napoje kawowe są zaprogramowane, a system bazuje na próżniowo zamkniętych kapsułkach z kawą Lavazza. Z punktu widzenia właścicieli barów rozwiązanie gwarantuje oszczędność czasu na przygotowywanie kawy, intuicyjną obsługę (nie ma potrzeby zatrudniania profesjonalnego baristy), policzalność produktu. Efekt jest zawsze ten sam – kawa najwyższej jakości, jak z najlepszej kawiarni.

Kawa Lavazza – restauracje i kawiarnie (Częstochowa, Zabrze, Kraków, Zakopane)

Lokalne gastronomiczne, z którymi współpracujemy, oczekują najwyższej jakości produktów oraz pewnych rozwiązań kawowych. Jakość serwowanych dań i napojów bezpośrednio wpływa na lojalność gości. Dlatego nie dziwi nas fakt, że systemy Lavazza tak dobrze odnajdują się w przestrzeni gastronomicznej. Nasz zespół oraz partnerzy biznesowi, z którymi współpracujemy, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić właścicielom takich miejsc nie tylko dostęp do najlepszych mieszanek i rozwiązań Lavazza, ale wspierać ich w kwestiach technicznych, serwisowych oraz dopasowywać ofertę do ich konkretnych potrzeb. W ramach współpracy zapewniamy także oryginalne akcesoria Lavazza (m.in.: filiżanki, szklanki, stojaki, menu), a także materiały marketingowe oraz wizualne, które przygotowujemy na specjalne zamówienie klienta. Jako oficjalny dystrybutor Lavazza w Polsce, jesteśmy w stałym kontakcie z włoskim producentem, uzyskując akredytację dla oryginalnych projektów wsparcia sprzedaży u naszych klientów.

W ramach akcji wakacyjnej prezentowaliśmy godne uwagi lokale naszych klientów: Restaurację pod Kasztanami w Zabrzu, Hotel Nowa Panorama w Krakowie, Kawolód w Częstochowie, Gościniec Kuźnice w Zakopanem.

Kawa Lavazza – przestrzeń firmowa (Przemyśl)

Kawa w pracy do podstawa! Wszyscy o tym wiemy :) Poranne espresso służy pobudzeniu, popołudniowe latte macchiato to prawdziwa przyjemność. W Endurance od początku działania firmy staramy się pokazać klientom różnicę pomiędzy przypadkową kawą, a kawą Lavazza. Cieszy nas, że już po krótkiej prezentacji i degustacji świadomość co do jakości kawy gwałtownie wzrasta. W czasie wakacyjnej trasy po Polsce odwiedziliśmy jedno miejsce, które idealnie wpisuje się w naszą kawową filozofię: Kwiaciarnię Flowers & Coffee zlokalizowaną na Starym Rynku w Przemyślu. Klimatyczne miejsce, przemili ludzie, wyjątkowa atmosfera. Kwiaciarnia serwująca kawę to zdecydowanie oryginalny i bardzo atrakcyjny pomysł na połączenie wielu przyjemnych wrażeń zmysłowych. Właścicielem kwiaciarni jest firma Capri Service Sp. z o.o., która także w swoim Showroomie (Caffee Showroom – Przemyśl) korzysta z rozwiązań Lavazza.

Kawa Lavazza – przestrzeń publiczna

Na koniec prezentujemy nietypowe miejsca, w których możesz spotkać nasze rozwiązania kawowe. W przestrzeni publicznej doskonale sprawdzają się automaty vendingowe. Jak wiemy, nie zawsze dotrzymują one kroku produktom serwowanym stacjonarnie, chociażby w kontekście jakości. Znamy wyjątki! Maszyny Lavazza znajdziesz m.in. w Miejscach Obsługi Podróżnych (MOP-ach) przy autostradzie na odcinku Toruń-Gdańsk (w obu kierunkach), a także na plaży Stogi w Gdańsku. Spotkasz je też na wielu dworcach kolejowych czy uczelniach w Polsce. Bezobsługowe rozwiązania to trafne i coraz bardziej popularne rozwiązanie dedykowane właśnie takim miejscom. Wraz z naszymi partnerami biznesowymi dbamy o każdy detal począwszy od atrakcyjnej aranżacji maszyny dopasowanej do danej przestrzeni oraz o regularne uzupełnienia produktów i przeglądy techniczne.

Mamy nadzieję, że powyższa dawka inspiracji pozwoli Ci dostrzec szerokie spektrum zastosowań rozwiązań kawowych Lavazza niemal w każdym miejscu.

Jeżeli chcesz poznać naszą ofertę systemów kawowych Lavazza, niezależnie od biznesu jaki prowadzisz, skontaktuj się z nami: 603 447 707

Z przyjemnością doradzimy najlepsze rozwiązanie!

< Powrót

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.