Aktualności

3/8/2022
Kawa Lavazza podczas BNP Paribas Poland Open

Wielkie emocje, doskonałe widowisko, aromatyczna kawa.

W dniach 25-31 lipca 2022 r. na warszawskich kortach Legia Tenis&Golf przy ul. Myśliwieckiej odbył się turniej WTA 250 z wyjątkowym udziałem Igi Świątek. Turniej WTA BNP Paribas Poland Open to największe tenisowe wydarzenie organizowane w naszym kraju i jednocześnie jedyny turniej głównego cyklu WTA.

Biorą w nim udział najlepsze tenisistki z Polski i zagranicy.

Nie zabrakło też dobrej kawy Lavazza i Lavazza Firma. Jesteśmy obecni na wszystkich meczach zarówno na koronie stadionu Legia Warszawa, jak i w strefach kibica VIP, Gold i Silver, a także na obiekcie Legia Tenis&Golf. Życzymy odwiedzającym niezapomnianych emocji sportowych oraz serdecznie zapraszamy do degustacji kawy.

Endurance

Serdecznie zachęcamy do współpracy wszystkich, którzy poszukują kawowych rozwiązań w swoim biznesie, niezależnie czy są to miejsca publiczne czy obiekty firmowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, sieci sprawdzonych partnerów w całej Polsce oraz bezpośredniej współpracy z włoskim producentem Lavazza, dopasujemy ofertę do konkretnych potrzeb i oczekiwań klienta.

< Powrót

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.