Aktualności

22/6/2022
Lavazza w Poznaniu. Atrakcyjna realizacja z firmą Vemat.

Kawa to idealny sposób na udany poranek. Poranny pośpiech często nie pozwala nam na delektowanie się espresso przy śniadaniu. Rozwiązaniem może być kawa w drodze do pracy! W Poznaniu znajdziesz miejsce, gdzie nie trzeba czekać w kolejce, a kawa jest zawsze tak samo idealna!

W Endurance cenimy sobie elastyczne podejście i najwyższą jakość kawy! Dlatego oprócz szerokiej oferty skierowanej do biur oraz miejsc pracy, współpracujemy z rzetelnymi partnerami w branży vendingowej. Efektem takiej współpracy jest m.in. atrakcyjna zabudowa w przejściu podziemnym na Rondzie Kaponiera w Poznaniu. Projekt zabudowy opracowała firma Vemat. Regularnie dbamy o jej zaopatrzenie w najlepszej jakości kawę Lavazza.Jeśli kiedykolwiek będziesz w podróży właśnie w tym miejscu, koniecznie spraw sobie kubek gorącej, aromatycznej kawy.

Zachęcamy do współpracy przedsiębiorców, którzy poszukują kawowych rozwiązań vendingowych w swoim biznesie, niezależnie czy są to miejsca publiczne czy obiekty firmowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bezpośredniem współpracy z włoskim producentem Lavazza, dopasujemy ofertę do konkretnych potrzeb i oczekiwań klienta.

< Powrót

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.