Aktualności

9/6/2022
Targi Mediolan Venditalia 2022

Venditalia to najważniejsza międzynarodowa impreza z kawą, ekspresami i automatami sprzedającymi. Nie mogło nas tu zabraknąć!

Venditalia są też największym wydarzeniem zarówno pod względem powierzchni wystawienniczej, jak i liczby zwiedzających. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w Genui w 1998 roku. 

Odwiedzamy te targi od 2006 roku. Tegoroczna 12. edycja, podobnie jak poprzednie, odbyła się w wyjątkowej lokalizacji w centrum dzielnicy City Life w Mediolanie. Lavazza tradycyjnie miała jedno z najciekawszych i największych stoisk. Zaprezentowano nowe wzory marketingowe oraz kilka nowych urządzeń i kaw. 

Korzystając z okazji odwiedzaliśmy też inne stoiska. Spotkaliśmy kilku naszych klientów, poznaliśmy nowości produktowe i rozwiązania prezentowane przez wystawców. Zdecydowanie są to targi, na które warto się udać! Teraz pracujemy nad tym, by nowości z targów jak najszybciej pojawiły się w naszej ofercie.

< Powrót

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.