Aktualności

20/4/2022
Nowa umowa z Legią Warszawa

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma podpisała nową umowę z Legią Warszawa. Jako oficjalny dystrybutor Lavazza w Polsce już od 2020 roku dostarczamy kibicom Legii najlepszej jakości włoską kawę. 

Współpraca z Legią Warszawa pozwala nam dzielić się najnowocześniejszymi rozwiązaniami kawowymi Lavazza m.in. udostępniając je w kioskach gastronomicznych na trybunach stadionu Legii. Innowacyjny serwis kawowy służy także gościom w Klubie Biznesowym i lożach, które poza dniami meczowymi są wykorzystywane w celach konferencyjno-eventowych."Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy z Endurance w zakresie dystrybucji kawy Lavazza. Partner działający na międzynarodowym rynku i przykładający kluczowe znaczenie dla jakości marki doskonale wpisuje się w model zaangażowania biznesowego, jaki sukcesywnie rozwijamy w klubie. Najważniejszym kryterium pozostaje dla nas wysoka ocena kawy Lavazza przez naszych kibiców i klientów biznesowych" - tak skomentował decyzję o naszej współracy Maciej Szewczyk, B2B Sales Director Legii Warszawa.

Nie ukrywamy, że decyzja o podpisaniu umowy jest dla nas powodem do dumy i potwierdzeniem, tego, w co od lat wierzymy, i co konsekwentne realizujemy: tylko najwyższy standard w każdym obszarze działania firmy, od produktu po jakość obsługi, daje długofalowe efekty i ma ogromny wpływ na lojalność klientów.< Powrót

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.