Aktualności

18/8/2021
Endurance Sp. z o.o. laureatem
Plebiscytu Orły 2021

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma została laureatem w zestawieniu Orły Handlu 2021. Plebiscyt Orły został stworzony po to, by wyłonić wśród przeciętnych firm — te najlepsze. Nagrodzone firmy, to takie, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.

Orły to wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług. Tutaj najważniejsze są głosy klientów, którzy rekomendują uczestników w Internecie. To oni są siłą napędową tego programu i jedynym w swoim rodzaju jury, który ocenia konkretną firmę. 

Dla Endurance Sp z o.o. opinie klientów były zawsze najważniejszym wyznacznikiem jakości usług, które świadczymy. Tym bardziej wyróżnienie w prestiżowym zestawieniu opartym wyłącznie na rekomendacjach klientów jest dla nas ważne i motywujące. Dziękujemy!

< Powrót

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.