Aktualności

30/10/2020
Lavazza Expert ¡Tierra! Bio-Organic Intenso

Jakość, ekologia, zaangażowanie, świadomość, troska o naturę, wsparcie lokalnych plantatorów, w końcu doskonały smak i aromat włoskiego espresso. Lavazza Expert ¡Tierra! Bio-Organic Intenso powstała z myślą o świadomych i wymagających konsumentach, którzy oczekują wysokiej jakości produktu, jednak dużą wagę przykładają do idei realizowanych przez przedsiębiorców.

To dzięki nim, na całym świecie umacnia się trend zrównoważonego podejścia do biznesu. Lavazza również podąża w tym kierunku. Od 2002 roku intensywnie pracuje nad projektem Lavazza ¡TIERRA!. Jego założeniem jest wsparcie dla zrównoważonego rozwoju wśród drobnych plantatorów kawy na całym świecie. Działania włoskiego producenta skupiają się na zapewnieniu jak najwyższej jakości mieszanek oraz poprawie jakości życia wielu wspólnot, które od pokoleń zajmują się uprawą kawy. Pomoc polega m.in. na dostarczeniu nowoczesnego sprzętu oraz odpowiednich narzędzi do uprawy i sprzedaży kawy, poprzez wykorzystanie technik przyjaznych środowisku.

Nowość - mieszanka Lavazza Expert ¡Tierra! Bio-Organic Intenso została stworzona na bazie starannie wyselekcjonowanych ziaren Arabica i Robusta. Każda filiżanka to intensywny, pobudzający aromat oraz wyjątkowy smak wzbogacony nutami suszonych owoców i szlachetnego drewna. Lavazza Expert ¡Tierra! Bio-Organic Intenso jest już dostępna w sprzedaży! Więcej na stronie naszego oficjalnego sklepu online: twojakawa.pl

< Powrót

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.