Aktualności

30/6/2020
Lavazza Expert - nowe opakowania

Lavazza Expert to seria mieszanek wzbogaconych o aromatyczne dodatki w postaci suszonych owoców, kwiatów, czekolady i przypraw. Kawy Lavazza Expert powstały z myślą o punktach gastronomicznych oraz innych miejscach korzystających z profesjonalnych ekspresów Lavazza. Po trzech latach od wprowadzenia serii przyszedł czas na zmiany.Na podstawie wnikliwych obserwacji i analiz ekspertów z Centrum Badawczego Lavazza, wprowadzono modyfikacje na opakowaniach mieszanek Lavazza Expert. Maja one na celu pomoc konsumentom w wyborze odpowiedniej mieszanki do osobistych preferencji, a także poprawę czytelności oznaczeń.Na froncie opakowań pojawiły się graficzne oznaczenia napojów kawowych, dla których dana mieszanka będzie idealną bazą. Jak widać poniżej, Aroma Top Lavazza Expert jest dedykowana do przygotowania espresso, caffe crema czy black coffe. Dodatkowo, z tyłu opakowań, producent podaje dokładne gramatury w stosunku do ilości w ml odpowiadające każdemu rodzajowi kawy: Espresso (7 g/30 ml)

Caffe Crema (11 g/120 ml)

Black coffee (13 g/240 ml)Zmieniono także oznaczenie poziomu intensywności mieszanki oraz stopnia palenia ziaren.
Linie smakowe

W przypadku podziału mieszanek na linie smakowe wszystko pozostało bez zmian. Konsumenci mogą wybierać spośród delikatnych kwiatowych i owocowych nut, przez wyrazisty karmel po aromatyczną czekoladę. 

Specyfikacje poszczególnych mieszanek znajdują się w naszym sklepie internetowym. Serdecznie zapraszamy: twojakawa.pl

< Powrót

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.