Aktualności

28/10/2019
Centrum Szkoleniowe Lavazza w Polsce

Oficjalne otwarcie pierwszego w Polsce Centrum Szkoleniowego Lavazza za nami! W nowo otwartej przestrzeni komercyjnej Fortu 8, zlokalizowanej w XIX-wiecznych koszarach na warszawskim Służewie, powstało wyjątkowe laboratorium kawowe na wzór znanych na całym świecie Centrów Szkoleniowych Lavazza. Miejsce ma przybliżać polskim kawoszom włoską kulturę picia kawy najwyższej światowej klasy. 

W ofercie Centrum znajdą się kursy dla baristów i innych profesjonalistów z całego kraju, dla których ważne jest nabycie odpowiednich umiejętności i wiedzy o uprawie, przetwarzaniu i degustacji kawy, latte art oraz kawowym designie. Każdego roku Centrum szkolić będzie do 1000 baristów i barmanów, pozwalając im poznać subtelności sztuki przygotowywania kawy, a także oferując udział w programie Perfect Mix, którego celem jest doskonalenie umiejętności tworzenia najwyższej jakości unikatowych koktajli. To jednak nie wszystko!

Centrum planuje także warsztaty kawowe dla pasjonatów kawy. Będą oni mogli poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w sesjach poświęconych latte art, produkcji kawy i wielu innych.

Podczas eventu inaugurującego otwarcie nowego Centrum Szkoleniowego, międzynarodowi instruktorzy Lavazzy przedstawili szeroką gamę firmowych specjalności, po raz pierwszy oficjalnie prezentując także nową mieszankę marki - Qualità Oro Mountain Grown, stworzoną z najbardziej cenionych odmian Arabiki pochodzących z żyznych ziem wysokogórskich.

Popularność produktów Lavazza w Polsce rośnie z roku na rok. Jak przyznała Mattia Tipaldi, dyrektor wschodnioeuropejskiego oddziału Lavazza - Polska jest ważnym, strategicznym rynkiem dla Lavazzy, na którym entuzjaści kawy coraz większą wagę przywiązują do jakości produktów, a to z kolei prowadzi do ich większej otwartości i dojrzałości konsumenckiej.

Warszawskie Centrum Szkoleniowe Lavazza to doskonała szansa dla polskich baristów oraz entuzjastów kawy na zdobycie wiedzy od najlepszych instruktorów. Szkoleniowcy Centrum pozostają w stałym kontakcie z Międzynarodowym Centrum Szkoleniowym w turyńskiej centrali firmy – niedawno certyfikowanym przez SCA (Specialty Coffee Association) jako ośrodek szkoleniowy klasy premium. Zobacz relację!

< Powrót

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.