Aktualności

10/6/2019
Nowość! Dystrybutory do wody dla firm i biur

Od wielu lat zajmujemy się dystrybucją rozwiązań do serwowania napojów zimnych i gorących. Kawa, herbata, soki, napoje. Nadszedł czas na wodę! Po starannie przeprowadzonych poszukiwaniach i testach wielu opcji, włączyliśmy do naszej oferty najbardziej komfortowy, niezawodny i godny polecenia system dystrybutorów filtrujących wodę POU. Idealny wybór dla firm i biur.

Korzystasz z tradycyjnego dystrybutory butelkowego? Zobacz, dlaczego warto zamienić go na jeden z nowoczesnych dystrybutorów filtrujących wodę POU!

- oszczędzasz na kosztach eksploatacji – płacisz tyle samo w każdym miesiącu, niezależnie od zużycia

- pijesz taką wodę, jaką lubisz – zimna, gorąca, gazowana lub nie, do tego doskonałej jakości – nasze urządzenia są stworzone by zaspokajać najwyższe oczekiwania

- masz dostęp do świeżej wody bez ograniczeń – nie martwisz się obrotem butlami, urządzenie jest na stałe podłączone do sieci wodociągowej

- czerpiesz przyjemność z wyboru nowoczesnego dystrybutora – wybierasz spośród dostępnych modeli lub zamawiasz według własnego projektu (dotyczy modelu HC66L)

- zyskujesz więcej miejsca – nie musisz przechowywać zapasowych butli

- dbasz o środowisko – filtry poddawane są recyklingowi

- nie martwisz się serwisem czy naprawą – kompleksowy pakiet usług masz w cenie abonamentu

Dostępne warianty wszystkich dystrybutorów:

- woda zimna i gorąca

- woda zimna, gorąca i gazowana

- woda w temperaturze pokojowej

Współpracując z nami, zyskujesz nie tylko doskonałe rozwiązanie dla swojej firmy, ale także fachowe wsparcie przez cały okres trwania umowy.

Kilkunastoletnie doświadczenie, świetnie wyszkolona kadra, profesjonalne podejście do klienta – to wyróżnia nas spośród wielu konkurencyjnych firm. 

Zamów indywidualną ofertę dla swojej firmy: 607 444 855 lub sklep@twojakawa.pl

< Powrót

Serwis techniczny

Oferujemy stałe wsparcie przy serwisie urządzeń, które sprzedajemy. Sprawdź, jak funkcjonuje nasz serwis techniczny.

Kontakt

Wszystkie dane kontaktowe w jednym miejscu. Wystarczy zajrzeć w zakładkę „Kontakt”, aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Strona wykorzystuje pliki cookies.