Kawa lavazza, kapsułki, ziarista, rossa, koncentrat soku, ekspres do kawy, ciśnieniowy, mielona, rodzaje, sklep, 1kg, arabica, mielona, cena, maszyna do soków, soki zagęszczone, tierra, rossa, mio, dozownik do soków i napojów, dyspenser, z młynkiem, na kapsułki, w ziarnach Lavazza Espresso Point

LAVAZZA ESPRESSO POINT

Lavazza Espresso Point to niepowtarzalny system jednorazowych porcji fabrycznie zmielonej prawdziwej kawy zamkniętej hermetycznie w kapsułkach Lavazza Espresso Point. To zaawansowana technologia w prostym wydaniu i intuicyjnej obsłudze oraz łatwym utrzymaniu porządku . Teraz każdy może w dowolnym czasie delektować się autentycznym włoskim espresso. Wystarczy wybrać z wielu mieszanek kawy ulubiony smak - kapsułkę, włożyć ją do ekspresu, nacisnąć guzik i kawa gotowa! Za każdym razem tak samo perfekcyjnie zaparzona. Od 30 lat.

Dowiedz się więcej o linii ekspresów przeznaczonych do małych i średnich biur. Poznaj także szereg ciekawych napojów w kapsułkach: różne mieszanki espresso, herbaty czarne, zielone i ziołowe, kawę zbożową, czekolada... Idealnie porcjowane i szczelnie zamknięte, utrzymują świeżość do chwili, kiedy napój znajdzie się w filiżance.

Pobierz folder

Kontakt Oferta

Kup