SOKI I NAPOJE DLA HOTELI I GASTRONOMII

Nektar Natura to kompleksowa oferta innowacyjnych urządzeń samoobsługowych do przygotowania soków i napojów. Rozwiązania są z powodzeniem stosowane w hotelach, restauracjach, barach, klubach, kawiarniach oraz w biurowej i publicznej gastronomii na całym świecie.

Dlaczego Nektar Natura?

- najlepszej jakości produkty. W zależności od Twoich oczekiwań, jesteśmy w stanie skomponować unikalne połączenia smaku, aromatu, świeżości oferowanych soków i napojów, zachowując najwyższą jakość produktu.

- łatwa obsługa. Samoobsługowe urządzenia Nektar Natura mają na celu umożliwienie gościom wybór ulubionego produktu, bez potrzeby angażowania obsługi. Wpływa to na obniżenie wkładu pracy oraz czasu obsługi klienta, a także cen napojów.

- dyspensery na indywidualne zamówienie. Na podstawie wstępnej analizy w siedzibie klienta, proponujemy rozwiązania, które w 100% spełnią Twoje potrzeby. Urządzenia są udostępniane bezpłatnie, wraz z montażem i usługą serwisową. Nasz serwis działa 24/7, dzięki temu zawsze możesz liczyć na pomoc naszych najlepszych fachowców.

Poznaj pełną ofertę nektarnatura.com

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z naszym przedstawicielem:

Marek Mieczkowski
Kierownik ds. sprzedaży HORECA
+48 665 444 065
m.mieczkowski@endurance.net.pl

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.