Aktualności

  29/1/2021

  Lavazza gra z WOŚP!

  Lavazza będzie wspierać największą polską akcję charytatywną przez najbliższe dwa lata. Na decyzję o współpracy z pewnością wpłynęły wydarzenia ostatnich miesięcy.

  W roku 2020 wszyscy stanęliśmy przed nowymi wyzwaniami. Musieliśmy zmienić dotychczasowy styl życiu, zachowując dystans w trosce o siebie oraz innych. Z drugiej strony, te doświadczenia pokazały, jak ważna jest wspólnota i wzajemna pomoc. Gdy świat się zatrzymał, mogliśmy dostrzec, co tak naprawdę jest wartościowe.

  Lavazza od lat angażuje się w inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz udzielanie konkretnego wsparcia. Cele WOŚP doskonale wpisują się w kierunek działań włoskiego producenta.

  Jesteśmy niezmiernie dumni z partnerstwa z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wydarzenia ostatnich miesięcy nauczyły nas, że jesteśmy sobie bliżsi, niż mogłoby się wydawać. Stawiamy czoła tym samym wyzwaniom i dążymy do lepszej przyszłości. Lavazza zawsze była zaangażowana w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju na całym świecie, a każdy element w całym łańcuchu dostaw jest dostosowany do tego kluczowego celu. Najważniejszą wartością są dla nas ludzie, a dzięki współpracy z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będziemy w stanie zapewnić konkretne wsparcie, będące jednocześnie kolejnym krokiem w urzeczywistnianiu lepszej i zrównoważonej przyszłości - mówi Marco Barbieri, Dyrektor Marketingu na Europę Wschodnią w Grupie Lavazza.

  (cytat pochodzi ze strony: https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/lavazza-gra-z-wosp)


  Jak będzie wyglądało wsparcie Fundacji przez Lavazza?

  Na początek specjalne aukcje! Już teraz na podstronie Allegro dla WOŚP trwają dwie atrakcyjne licytacje zgłoszone przez Lavazza.

  Pierwsza z nich dotyczy Kursu Barista Lavazza Basic. Szkolenie jest przeznaczone dla początkujących baristów i ich najbliższych (max 4 osoby). To prawdziwa gratka dla miłośników doskonałej kawy i osób, które chciałyby poznać tajniki perfekcyjnego espresso! Celem szkolenia jest pozyskanie podstawowych informacji na temat uprawy owocu kawowca – zielonego ziarna, oraz przygotowanie do pracy z kawą w warunkach domowych lub w kawiarni. Kurs przeprowadzi Arkadiusz Domurad, utytułowany Vice Mistrz Polski Baristów, a także II Vice Mistrz Polski Latte Art.

  Druga aukcja dotyczy ekskluzywnej kolacji dla dwóch osób w nowej, prestiżowej restauracji Chefa Camastry, którą planuje otworzyć wiosną 2021 roku w Warszawie. Andrea Camastra jest mistrzem łączenia smaków. Na co dzień pracujący w Warszawie szef kuchni jest jednym z trzech w Polsce posiadających prestiżową gwiazdkę Michelin.

  Wszystkie datki zebrane podczas 29. Finału WOŚP zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

  Kawa Lavazza podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

  Lavazza wesprze organizatorów i wolontariuszy WOŚP 31. stycznia podczas „Finału z głową!”. W biurze dowodzenia orkiestry, biurze prasowym i garderobach artystów pojawi się kilkanaście ekspresów Lavazza oraz spory zapas aromatycznego włoskiego espresso.

  Zachęcamy wszystkich sympatyków marki Lavazza do aktywnego wsparcia tegorocznego Finału WOŚP! Pobijmy wspólnie kolejny rekord!

  « powrót