Aktualności

  1/10/2018

  Lavazza Firma - nowy system kawowy dla biur.

  Lavazza Firma została stworzona z myślą, o takich osobach, jak Ty. Masz dość średniej jakości kawy lub czasochłonnego mielenia i zaparzania ziaren? Cenimy Twój czas, dlatego mamy rozwiązanie, które pozwoli Ci przygotować kawę, jak z kawiarni jednym przyciskiem.

  Nowa ideologia Lavazza Firma

  Projekt Lavazza Firma 100% Made in Italy to wyjątkowe połączenie eleganckiego designu z najnowocześniejszą technologią. Nowy system Lavazza Firma został stworzony po to, aby każdy mógł cieszyć się doskonałym smakiem i aromatem idealnej włoskiej kawy w swoim miejscu pracy.

  Lavazza Firma to też coś więcej niż nowy ekspres i kawa. To nowe podejście do konsumenta. Chwila na kawę ma być od dzisiaj przyjemnością, doświadczeniem, relaksem. To chwila, która Ci się należy! Zadbaj o swój komfort, codziennie serwując sobie ulubioną kawę, jak z kawiarni.

  Przed Tobą Lavazza Firma!

  Ekspres, jakiego jeszcze nie było!

  Ekspresy Lavazza Firma zostały wyprodukowane w Szwajcarii. Nad ich projektem pracował zespół specjalistów ds. nowych technologii. Szwajcarzy słyną z solidności, Włosi z doskonałej kawy – czy nie uważasz, że to obiecujące połączenie?

  W ofercie Lavazza Firma znajduje się kilka urządzeń, które łączy kilka wspólnych cech:

  - Jakość

  - Technologia

  - Różnorodność

  - Wszechstronność

  - Design

  W zależności od potrzeb Twojej firmy oraz własnych upodobań możesz wybrać jeden z kilku dostępnych w ofercie ekspresów.

  Zależy Ci na małym, wydajnym urządzeniu?

  Wybierz kompaktowe ekspresy Inovy Mini lub Inovy Compact. Z ich pomocą w prosty i szybki sposób przygotujesz perfekcyjne, włoskie espresso lub większą kawę. Możesz je postawić bezpośrednio na swoim biurku i delektować się ulubionym espresso, kiedy tylko chcesz ;)

  Potrzebujesz większego urządzenia, które oprócz espresso przygotuje też kawy mleczne?

  Żaden problem! Ekspresy Inovy&Milk oraz LF 400 Milk są dla Ciebie stworzone! Dzięki dotykowemu panelowi wyboru oraz wbudowanemu spieniaczowi do mleka, jednym przyciskiem przygotujesz swoją ulubioną kawę w kilka chwil.

  Więcej o ekspresach Lavazza Firma, znajdziesz na polskiej stronie marki: lavazzafirma.pl

   

  Mieszanki, które pokochasz od pierwszej filiżanki!

  Lavazza Firma to także unikalne, aromatyczne mieszanki, podzielone na 3 linie smakowe, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

  Linia aromatyczna (Tierra Brasile, Espresso Aromatico, Espresso Vivace, Espresso Decaffeinato) charakteryzuje się delikatnymi mieszanka ziaren Arabica z dodatkiem aromatów suszonych owoców, karmelu, czekolady, miodu, kwiatów czy wanilii. Natychmiastowa poprawa nastroju gwarantowana!

  Linia harmonijna (Qualità Rossa, Espresso Corposo, Espresso Gustoso, Lungo Corposo) to mieszanki ziaren Arabica i Robusta dobranych w idealnych, zbalansowanych proporcjach, wzbogacone nutami: mlecznej czekolady, suszonych owoców, orzechów czy miodu. Potrzebujesz chwili wyciszenia, nie zastanawiaj się, zamów jedną z harmonijnych mieszanek!

  Linia intensywna to mieszanka Espresso Forte. Mocne, bardzo intensywne, aromatyczne espresso z nutą gorzkiego kakao i karmelu o ciemnym stopniu wypalenia ziaren. Potężny zastrzyk energii w kilka chwil!

  Jakość to podstawa

  Lavazza od wielu lat dokłada wszelkich starań, aby ziarna były pozyskiwane z najlepszych plantacji na świecie. Staranna uprawa, dokładna selekcja ziaren oraz ich obróbka to podstawa to stworzenia unikalnych, wysokiej jakości mieszanek.

  Kawa w kapsułach Lavazza Firma jest mielona świeżo po wypaleniu ziaren. Przesypywana do specjalnych kapsuł zamykanych próżniowo nie traci na jakości i świeżości. Kawa jest zawsze idealnie ubita i porcjowana, tak abyś z każdej kapsuły mógł przygotować 1 filiżankę perfekcyjnego espresso.

  Lavazza Firma to także inne napoje w kapsułach, jak kawa zbożowa, herbata, mleczko do kawy czy czekolady oraz napój z żeń-szeniem.

   

  Zamów bezpłatną prezentację w swojej firmie!

  Jeśli chciałbyś przekonać się o możliwościach systemu Lavazza Firma, koniecznie skontaktuj się z nami: 665 444 065.

  Endurance Sp. z o.o. to jedyny dystrybutor Lavazza Firma w Polsce!

  Możesz skorzystać z możliwości bezpłatnej prezentacji w swojej firmie i wybrać urządzenie idealne dla Ciebie: ZAMÓW PREZENTACJĘ

  « powrót