Aktualności

  25/4/2018

  V Ogólnopolski Kongres Menadżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych

     W branży hotelowej organizuje się takie wydarzenia co jakiś czas by uczestnicy w komfortowych warunkach mogli zapoznać się z nowościami na runku, trendami w zarządzaniu i pomysłami na rozwój.

     Endurance uczestniczyła w kongresie jako Partner/Sponsor wydarzenia pokazując najnowsze urządzenia typu Stand potrafiące serwować aż 5 rodzajów soków lub napojów a jego nowoczesny design cieszył się ogromnym zainteresowaniem, tak samo jak nowe linie soków i napojów Vita, Lemoniada, itp. Dużą uwagą cieszyła się również oferta kawy Lavazza na śniadania i konferencje oraz ekspresy na systemy porcjowanej kawy dla SPA i apartamentów hotelowych.

     Ponad 150 Dyrektorów wyrażało swoje opinie po zobaczeniu naszych rozwiązań i degustowaniu produktów. Pozytywna informacja zwrotna świadczy o tym, że oferta ciągle rozwijana prze Endurance cieszy siędobrym odbiorem i rynek jest coraz bardziej zainteresowany a ilość nowych klientów udowadnia wartość rynkową. Więcej informacji o wydarzeniu pod linkiem http://www.rentownyhotel.pl/#prettyPhoto

  « powrót