Aktualności

  24/10/2017

  Business Speed Dating

  Business Speed Dating to nowatorska forma kontaktu Dostawców z Odbiorcami. Także w branży hotelowej organizuje się takie wydarzenia.

  Reprezentanci hoteli siedząc przy swoich stolikach czekają na kolejną „falę” reprezentantów dostawców, która będzie mogła przy ich stoliku zaprezentować i porozmawiać o aktualnej ofercie. Łatwo wymienić kontakt, przedstawić nowości czy zainteresować nowego kontrahenta.

  Endurance także uczestniczyła w BSD organizowanym 24 października w DoubleTree by Hilton w Warszawie przy okazji Konferencji Hotel Meeting. Mogliśmy po raz pierwszy w Polsce zaprezentować najnowsze urządzenie Nektar Natura. Stand ten potrafi serwować 5 rodzajów soków owocowych czy warzywnych bezpośrednio do eleganckich karafek by gość hotelowy mógł sam nalać sobie z karafki do szklanki odpowiednią ilość. Dyspenser ma bardzo nowatorski, wykonany z naturalnych materiałów design i budził ogromne zainteresowanie odwiedzających stoisko na konferencji. Przy okazji prezentowaliśmy także dyspenser Tower Touch serwujący 5 różnych soków i wodę w oparciu o panel dotykowy. Była też nasza najnowsza oferta kawy Lavazza Expert wraz z nowoczesnymi ekspresami-  idealne rozwiązania dla kawy na śniadanie i konferencję. 

  Nasza oferta spotkała się z ogromnym zainteresowaniem odwiedzających i do dziś dzięki temu wydarzeniu mamy już kilka nowych kontraktów a dalsze rozmowy trwają…. 

  « powrót